Notice: Undefined variable: out in /www/doc/www.elliot.cz/www/CK/fce/fce.php on line 418
Partneři | Elliot Activity - rodinný cestovatelský klub

Cestovní agentura

Specialista na rodinné pobyty a výlety s programem pro děti

Partneři

Coqui.cz

Ve všech kategoriích – dámské, pánské a dětské obuvi vyberete pohodlné a kvalitní boty Coqui pro různé příležitosti. Vaše děti si určitě zamilují sandály Coqui, které nabízíme v mnoha barevných variantách. Velmi oblíbené jsou také holínky, které udrží nožku v suchu i v tom největším dešti. Pro klienty cestovní agentury sleva 10% - na základě kartiček, které každý obdrží na aktivitách Cestovní agentury ELLIOT
Více na www.coqui.cz

Eshopbaby

Nabízí velký výběr kočárků, autosedaček, hraček, kojeneckého a dalšího doplňkového zboží pro děti od 0 do 3 let a rodiče.
Možnost navštívit i kamenný obchod, který najdete na adrese: Kulhavého 669, Praha 4 – Háje (přímo naproti obchodnímu řetězci LIDL), Otevírací doba: PO - PÁ 9 - 19 hod., SO 10 - 18 hod.
Více na www.eshopbaby.cz

Kamsdětmi.com

On-line encyklopedie pro rodiče kam s dětmi od A-Z. Každý den přináší to nejnovější z každého regionu, vybírat lze i z kalendáře dlouhodobých akcí, jako jsou výlety na hrady a zámky, kam s dětmi za sportem nebo v jaké restauraci vás i vaše ratolesti přivítají s úsměvem.
Více na www.kamsdetmi.com/o-nas.html

Cestovní potřeby.cz

Sháníte věci na dovolenou k moři, na hory nebo do exotiky? Chystáte se na pracovní cestu, výpravu s kamarády nebo na víkendový pobyt? Hledáte na vaši cestu to správné cestovní zavazadlo, outdoorové vybavení, cestovní elektro, drogerii nebo mapu? Už nemusíte pobíhat po desítkách obchodů. Vše na jednom místě.
Více na www.cestovnipotreby.cz

Nahoru

Naši partneři a vaše výhody

Partneři Elliot Activity

Rychlý kontakt:

Telefon: +420 222 783 444
Email: ck@elliot.cz

© ELLIOT GROUP s.r.o. 2000 - 2023