Cestovní agentura

Specialista na rodinné pobyty a výlety s programem pro děti

O nás

O NÁS

Náš Elliot klub byl založen v roce 2011 jako cestovní kancelář. Navázali jsme na více než desetileté zkušenosti naší reklamní agentury ELLIOT IDENTITY s produkcí a organizováním firemních, společenských, zábavních, hudebních i sportovních akcí.

Žijeme nejen svou prací, ale také osobním životem, takže víme, co je důležité pro spokojenost všech členů rodiny. V okamžiku, kdy se z nás stali rodiče, jsme náš čas začali přizpůsobovat dětem. Jsme vyzbrojeni nadšením, zdravými manažerskými ambicemi, kontakty, ale i rodičovskými zkušenostmi. Nabídka trhu pro strávení volného času či zájmové a sportovní aktivity nás bohužel neuspokojila neb naše profesionální nároky jsou poměrně vysoké. Tak vznikl nový projekt, který jsme nazvali rodinný cestovatelský ELLIOT KLUB. Tuto divizi zastřešuje značka ELLIOT ACTIVITY, protože aktivní to rozhodně je!

PRO KOHO JSOU NAŠE AKTIVITY URČENY?

Pro všechny, kterým není slovo rodina cizí, pro vaše kamarády, pro ty, kteří rádi tráví dovolenou v kolektivu. Chceme se však zaměřit nejen na rodinu jako celek, ale na všechny její členy. Proto v našem portfoliu naleznete programem nabité aktivity, plné soutěží a her pro malé i velké.

Pokud tedy nemáte čas na plánování a organizování vaší společné dovolené s přáteli, pomůžeme vám s výběrem lokality, vytipujeme výlety a zajistíme program na míru zejména pro vaše děti, ale i vás dospěláky.

Všichni si zkrátka přijdou na své!

PRO KOHO NAŠE AKTIVITY ROZHODNĚ NEJSOU?

Pro individualisty a samotářské cestovatele, kteří by se měli podřizovat pečlivě připravenému programu. Na našich aktivitách má každý den náplň, kterou koordinují profesionální animátoři.

PROČ ELLIOT KLUB?

Pro to všechno, co už bylo řečeno, důvodů je několik:

- chceme se lišit od každé jiné agentury a nabídnout něco víc
- chceme vás cíleně bavit, učit novým věcem, podněcovat vaši hravost, kreativitu       a soutěživost, ukazovat vám nová místa i zajímavosti….
- chceme, abyste se rádi vraceli a pravidelně se potkávali,
- chceme vám nabídnout i něco víc, výhody, slevy i speciální akce určené pouze pro klubové členy (více viz. ELLIOT KLUB)

Pokud vyzkoušíte tuto jedinečnou variantu dovolené, stanete se automaticky členem Elliot klubu, který nabízí nejen zvýhodněné ceny, ale také další zajímavé výhody.

Pokud se chcete bavit, tak vzhůru za zážitky!

Nahoru

Naši partneři a vaše výhody

Partneři Elliot Activity

Rychlý kontakt:

Telefon: +420 222 783 444
Email: ck@elliot.cz

© ELLIOT GROUP s.r.o. 2000 - 2024