Cestovní agentura

Specialista na rodinné pobyty a výlety s programem pro děti

Zimní dovolená

Rodinná koulovačka na kopci za chatou, závody na bobech, večerní program s našimi animátory.. to vše a mnohem více Vám nabízí naše cestovní kancelář, pokud si chcete svou rodinnou zimní dovolenou společně s dětmi opravdu užít a mít tak krásné vzpomínky.

Kam s dětmi na hory

Ať už fandíte lyžování v Rakousku, zimní dovolené v Itálii, nebo raději hezky doma v ČR, pokaždé se v repertoáru zájezdů najde i ten pravý pro Vás a Vaši rodinu. Lyžování v ČR má jistě své výhody zejména v časové nenáročnosti
na cestu do střediska. Oproti tomu ale stojí luxus ubytování a úprava sjezdovek, v nabídce zimní dovolená v Rakousku, nebo výtečné lyžování v Itálii. Pokud se tedy stále ptáte: „Kam na hory s dětmi?“, pak věříme, že Vám jeden ze zájezdů níže snad padne do oka.

Program pro děti

Pokud si budete chtít odpočinout a mít dobrý pocit, že se děti dobře baví, můžete si být jisti, že naši animátoři dělají svou práci rádi a dobře. Snažíme se rozvíjet tvořivost, užíváme si zábavné hry a vždy myslíme především na bezpečnost. Pokud chcete vidět fotografie z našich uskutečněných akcí, navštivte naši fotogalerii.

Rodinná lyžovačka

Chcete se utrhnout na lyže alespoň na víkend nebo na týden jarních prázdnin? Nemáte čas řešit volné kapacity a vhodné místo pro vaše ratolesti, ale sami si chcete odpočinout? Nebo třeba odměnit vaše děti za pololetní vysvědčení víkendem na horách? Užijte si společně čas v některém z vyhlášených zimních středisek přímo na sjezdovce v opravdovém horském ráji! Zároveň vám dáme možnost po celodenních radovánkách na čerstvém vzduchu následně zrelaxovat. Více >>

Nahoru

Naši partneři a vaše výhody

Partneři Elliot Activity

Rychlý kontakt:

Telefon: +420 222 783 444
Email: ck@elliot.cz

© ELLIOT GROUP s.r.o. 2000 - 2024